KONST / Litografier / Färglitografi 15707368
nr 1570 7368
Eva Boström
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 201/250, bär, 19x27 cm, yttermått inklusive ram: 36x44 cm
Eva Boström, född 1954 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 20:16:46
15/10 23:43:59
Eva Boström
Läs mer om Eva Boström